Pozvánka na webinár: Sociálne podnikanie ako nástroj rozvoja vidieka na území MAS

Regionálna anténa Národnej siete rozvoja vidieka SR pre Prešovský kraj Vás pozýva na informačný seminár na tému „Sociálne podnikanie ako nástroj rozvoja vidieka na území MAS“, ktorý sa bude konať formou online webinára dňa 26.10.2020 so začiatkom o 9:00 hod.

Pozvánka s programom sa nachádza na tomto odkaze.

Dôležité informácie a inštrukcie:

Svoju účasť prosím potvrďte najneskôr do 25.10.2020 do 18-tej hodiny a to zaslaním emailu na adresu antenapresov@mediinvest.sk v znení:

„Potvrdzujem účasť na webinári „Sociálne podnikanie ako nástroj rozvoja vidieka a území MAS“ dňa 26.10.2020 MENO a PRIEZVISKO, telefónne číslo a okres.“

Po prijatí Vášho emailu v správnom znení Vám pošleme potvrdenie o registrácii Vašej účasti spolu s inštrukciami na prihlásenie na online webinár.

Za účelom zabezpečenia kvalitného spojenia a hladkého priebehu webinára je potrebné sa prihlásiť z miesta s kvalitným a stabilným pripojením na internet. Počas webinára je z dôvodu transparentnosti a za účelom zaznamenania účasti potrebné aby mal každý účastník k dispozícii funkčnú kameru a mikrofón a počas videokonferencie mal kameru zapnutú a bol tak viditeľný pre organizátora, prednášajúcu a tiež ostatných účastníkov webinára.

V prípade otázok sa na nás neváhajte obrátiť telefonicky na +421 948 635 525 alebo emailom na antenapresov@mediinvest.sk.

Zdroj: NSRV SR